044 581-51-73
044 581-51-74
044 581-51-72
044 502-88-45
Закачайте наш прайс 06.09.2016.xls (1177kb)06.09.2016.xls (285kb)

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті ТОВ „КОНСТАНТА ЛІМІТЕД”

ТОВ „Константа Лімітед” являється оптовим оператором на ринку продажу лакофарбових матеріалів та супутніх будівельних товарів.

Відслідковуючи тенденції розвитку ринку будівельних матеріалів компанія КОНСТАНТА ЛІМІТЕД приділила увагу тому, що наряду з вимогами що до якості оздоблювальних матеріалів стоять і не менш важливі складові, які повинні задовольняти потребам самого вимогливого замовника, - постійний, широкий асортимент за доступною ціною . Саме ці умови є головними складовими у філософії нашої компанії, саме на цих фундаментальних складових ми завжди і робимо акцент.

Компанія ТОВ «Константа Лімітед» була заснована у Січні 2005 року. Основним напрямком діяльності компанії на той момент була оптова торгівля лакофарбовими матеріалами. За період роботи компанія постійно розвиває власний асортимент високоякісною продукцією та розширює власне представлення на ринку лакофарбових матеріалів України та ринку будівельних матеріалів загалом.

З самого початку роботи основними та незмінними критеріями при пошукові ділових партнерів для нашої компанії залишаються найвищі вимоги що до якості , асортименту та ціни, - ми впевнено можемо дати гарантії того, що всі, представлені нами заводи є виробниками продукції найвищої якості у своєму класі, що підтверджено сертифікатами відповідності та часом.

Наша компанія являється офіційним дилером таких провідних Українських виробників високоякісних лакофарбових матеріалів:

  • ТОВ «Константа Лімітед» згідно дилерського договору № 15/09-05СФ від 15.09.2005 року являється офіційним представником ТОВ «Імпульс» - провідного Українського виробника широкого асортименту напівфабрикатів для виробництва лакофарбових матеріалів та готових лакофарбових матеріалів ТМ «ІМПУЛЬС». Лабораторія лаків та Емалей ТОВ «Імпульс» акредитована Держкомітетом стандартизації, метрології і сертифікації України (атестат акредитації № РУ-0339/04 від 29.04.2004 р.).
  • ТОВ «Константа Лімітед» згідно дилерського договору № 010 ЛАВ від 11.03.2005 року являється офіційним представником ВАТ «Концерн «СТИРОЛ» - Українського виробника-гіганта продукції хімічної, фармацевтичної промисловості та лакофарбових матеріалів ТМ «STICOLOR». Якість випущених заводом матеріалів говорить сама за себе, результатом чого є позитивні відгуки від покупців як України так і близького зарубіжжя, безліч сертифікатів, дипломів та відзнак, серед яких: диплом фіналіста 1-го Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 найкращих товарів України" 2004 р., ISO 9001 та інше.
  • ТОВ «Константа Лімітед» згідно дилерського договору № 03/10-01 від 03.10.2006 року являється офіційним представником ТОВ Компанія «Спектр» - провідного Українського виробника Лакофарбових матеріалів ТМ «New Ton» в аерозольні упаковці. Усі емалі виготовлені на основі високоякісних матеріалів компанії "BAYER" Leverkusen (Німеччина), з використанням світлостійких пігментів і стабілізаторів що характеризуються міцним покриттям з високим степенем глянцю і світлостійкістю. Якість продукції ТМ «New Ton» підтверджена Держспоживстандартом України.
  • ТОВ «Константа Лімітед» згідно дилерського договору № 300696 від 30.06.2009 року являється офіційним представником ТОВ «Поліколор» - провідного Українського виробника широкого асортименту лакофарбових матеріалів економ сегменту ТМ «ПОЛІКОЛОР». Вся продукція торгової марки «Поліколор» сертифікована, та має висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров’я України.
  • ТОВ «Константа Лімітед» згідно дилерського договору № 23/09 від 11.02.2009 року являється офіційним представником ТОВ «Олімпік Фарба» - провідного Українського виробника широкого асортименту високоякісних водно дисперсійних фарб і ґрунтовок та лакофарбових матеріалів ТМ «OLYMPIC». Вся продукція торгової марки «OLYMPIC» сертифікована, та має висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров’я України.

З Серпня 2007 року – ТОВ «Константа Лімітед» провела запуск власних виробничих потужностей для виробництва відповідно ГОСТ вогне-захистних та біо-захистних матеріалів для деревини ТМ «ГЛАДІАТОР». У 2008 році нашою компанією було розширено асортиментний ряд ТМ «ГЛАДІАТОР» розчинниками, поліуретановими паркетними та яхтовими лаками.

У 2008 році асортиментний ряд, представлений ТОВ «Константа Лімітед» було поповнено більш ніж 300-ми видів лакофарбових матеріалів спеціального призначення, - емалями, лаками, шпаклівками, ґрунтовками та затверджувачами. Вся продукція спеціального призначення має сертифікати якості та має висновки Держспоживстандарту України.

На даний момент - продукція нашого асортименту поставляється по всій території України та широко використовується у всіх галузях промисловості та у будівництві.
Нашою продукцією проводились фарбувальні роботи безлічі будівель та устаткування у будівництві та виробництві, проводилися поновлювальні фарбувальні роботи автомобільних та залізничних мостів, рухомого складу залізничного, автомобільного та корабельного транспорту. Наша продукція використовувалась для проведення фарбувальних робіт дорожньої розмітки проїзної частини, нафтогонів та газогонів по всій території України та у хімічній і металургійній промисловості. Завдяки постійно широкому асортименту високоякісної лакофарбової продукції, оперативному та якісному виконанню своїх зобов’язань ТОВ «Константа Лімітед» має великий досвід роботи поставок лакофарбової продукції промисловим підприємствам, заводам, та державними установами. Наша компанія має досвід поставок лакофарбової продукції таким підприємствам як НАК «Нафтогаз України», ВАТ «Київгаз», ВАТ «Дністровська ГАЕС», ДМДЗ АК «Київенерго», ДП «Укрзалізниця», ДП «УДЦЗРП «Укррефтранс», ДСП «Чорнобильська АЕС», БК «Київміськбуд», БК «Київжитлокомплект», комунальні підприємства Києва та України, ремонтні та промислові заводи по всій території України та безліч інших підприємств України.
 

На сьогоднішній день у нашому асортиментному ряді можна побачити:

Співробітниками компанії ТОВ „Константа Лімітед” постійно проводяться маркетингові дослідження ринку будівельних матеріалів, нами відслідковується динаміка використання матеріалів для ремонтно-оздоблювальних робіт і ми завжди звертаємо увагу на думку людей щодо того, чи іншого виду продукції. Саме завдяки цьому ми, всі разом, постійно та влучно розширюємо асортимент, на який завжди є попит.

Ми впевнені, що зможемо запропонувати Вам матеріали, робота з якими – приємне спілкування і знаємо, що завдяки нашій співпраці – успіх гарантовано.
Головна | Про Компанію | Асортимент | Виробники | Ціни | Дипломи | Сертифікати | Статті | Новини | Вакансії | Портфоліо
Україна, 02660 м. Київ, вул. Червоноткацька, 90. Офіс 27.
044 502-88-45; 044 581-51-72
044 581-51-73; 044 581-51-74
044 303-99-46
Наша адреса:
тел./факс: