044 581-51-73
044 581-51-74
044 581-51-72
044 502-88-45
Закачайте наш прайс 06.09.2016.xls (1177kb)06.09.2016.xls (285kb)
Наші досягнення
Топ 5
Всі
Інформація нашим Постачальникам
Топ 5
Всі

"Константа Лімітед" ТОВ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ТОВ "Олімпік Фарба". ТМ "OLYMPIC", TM "RAINBOW"

ТОВ "Константа Лімітед" згідно дилерського договору № 23/09 від 11.02.2009 року являється офіційним представником ТОВ "Олімпік Фарба" (ТМ "RAINBOW" та ТМ "OLYMPIC"). ТОВ "Олімпік Фарба" - це провідний виробник широкого асортименту високоякісних водно дисперсійних фарб і ґрунтовок та лакофарбових матеріалів ТМ "RAINBOW" та ТМ "OLYMPIC". Виробничі потужності компанії  "Олімпік Фарба" (ТМ "OLYMPIC" та ТМ "RAINBOW") направлені на випуск лакофарбової продукції для будівництва і ремонту. Вся продукція торгової марки «OLYMPIC» сертифікована, та має висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров’я України.

Сьогодні завод випускає великий ряд лакофарбової продукції:

Подивитись ціни на лакофарбову продукцію ТМ "OLYMPIC" та TM "RAINBOW".

Лаки, Фарби, Будівельна хімія України - КОНСТАНТА. Оптовий продаж лакофарбових матеріалів ТМ "RAINBOW" та ТМ "OLYMPIC": 044 581-51-74, 044 581-51-73, 044 581-51-72, 044 502-88-45.

«Константа» - Офіційний представник ТМ «Barwa SAM» в Київському регіоні.

ТОВ «Константа Лімітед» згідно дилерського договору № 120420-1 від 20.04.2012 року – є офіційним представником Польського виробника добавок для бетону ТМ «Barwa SAM». Завод розробляє та виробляє будівельну хімію: добавки для розчинів і бетонів, просочуючих речовини для бетону і цегли, просочуючих речовини для дерева, очищувачів та барвників. Компанія Barwa SAM завжди акцентує свою увагу на якість виробленої продукції та на професійні консультації для клієнтів. Саме тому у себе на батьківщині продукція Barwa SAM є еталоном якості та лідером серед цієї групи будівельних матеріалів. На виробництві працює заводський контроль продукції із власною хімічною лабораторією, який відповідає за якість на всіх етапах виготовлення товарів ТМ Barwa SAM. Контролю підлягають як сировина, так і готові товари, склади, а також поетапне виробництво. Продукція, що виробляється під Торговою Маркою «Barwa SAM» має сертифікати відповідності якості, атестована NET Management System, сертифікована на відповідність до PN-EN ISO 9001:2009 (Сертифікат № 1811/2/2009) Польським центром з випробувань і сертифікації А.О . (РСВС S.A.).

показать полное описание

"Константа" – НАДІЙНИЙ ПАРТЕР. Подяка ТОВ «Константа Лімітед» від ТМ «OLYMPIC Farbe» за співпрацю в 2010 році.

ТОВ «Олімпік Фарба», виробник лакофарбових матеріалів ТМ «OLYMPIC» та ТМ «RAINBOW» - підвела підсумки роботи 2010-го року. В рамках підведення підсумків 2010-го року керівництвом заводу ТОВ «Olympic Farbe» було відмічено роботу офіційного представника ТМ «OLYMPIC» та ТМ «RAINBOW» по київському регіону – компанію ТОВ «Константа Лімітед». Виробником офіційно повідомлено, що за період роботи у 2010-му році – компанія ТОВ «Константа Лімітед» являється одним з кращих представників торгових марок «Olympic» та «Rainbow» в Україні та найкращим представником у Київському Регіоні. На початку 2011 року генеральним директором ТОВ «Olympic Farbe» було підписано та вручено компанії ТОВ «Константа Лімітед» лист-подяку «За створення умов для розвитку та просування продукції ТМ «OLYMPIC» компанією ТОВ «Константа Лімітед».

показать полное описание

«Константа» - Офіційний представник ТМ «ІМПУЛЬС» в Київському регіоні в 2010 році.

ТОВ «Константа Лімітед» згідно дилерського договору № 07/02 – 10 СФ від 18.02.2010 року є офіційним представником ТОВ «Імпульс» - провідного Українського виробника лакофарбової продукції ТМ «ІМПУЛЬС». Головний офіс заводу-виробника лакофарбової продукції ТМ «Імпульс» знаходиться в місті Дніпропетровську. Виробничі потужності заводу і сертифікована лабораторія заводу знаходяться в місті Суми. На всю продукцію, що виробляється під Торговою Маркою «ІМПУЛЬС» - надаються гігієнічні висновки державної санітарно епідеміологічної експертизи міністерства охорони здоров'я України та паспорта якості на кожну, вироблену заводом, партію продукції. Якість лакофарбової продукції ТМ «ІМПУЛЬС» перевіряється на кожному етапі виробництва власною, сертифікованою, лабораторією лаків і емалей, - лабораторія лаків і емалей ТОВ «Імпульс» акредитована Держкомітетом стандартизації, метрології і сертифікації України (атестат акредитації № РУ-0339/04 від 29.04.2004 р.). Всі сертифікати якості та гігієнічні висновки на лакофарбову продукцію ТМ «ІМПУЛЬС» видаються покупцеві при оформленні видаткових накладних на отримання товару. Ознайомиться з паспортами якості та сертифікатами якості можна прямо зараз, - ТОВ «Константа Лімітед» надає можливість подивитися та роздрукувати дані документи в режимі on-line.

показать полное описание

"Константа Лімітед" ТОВ - КРАЩИЙ ПРЕДСТАВНИК ТМ "ІМПУЛЬС" в 2009 році.

На річному з'їзді дилерів заводу СФ ТОВ "Імпульс», виробника лакофарбової продукції ТМ «ІМПУЛЬС», що відбувся у Січні 2010 року у місті Суми - було підведено підсумки роботи виробника та його офіційних представників у 2009-му році. В процесі розгляду роботи офіційних представництв у 2009-му році урочисто була відмічена робота кращого офіційного представництва 2009-го року - ТОВ "Константа Лімітед". За підсумками роботи у 2009-му році – ТОВ «Константа Лімітед» визнано кращим офіційним представником ТМ «ІМПУЛЬС» в Україні. Також, ТОВ «Константа Лімітед» - була вручена грамота «За 1-е место в продвижении лакокрасочной продукции ООО «Импульс» на рынок Киевского региона». У рамках офіційної програми з'їзду було проведено екскурсію по виробничих потужностях заводу-виробника та ознайомлено офіційних представників з новітніми розробками «Лабораторії лаків та емалей Сумського філіалу ТОВ «Імпульс», проведено екскурсію по виробничих потужностях заводу та ознайомлено офіційних представників з сучасними технологіями виробництва лакофарбової продукції ТМ «ІМПУЛЬС».

показать полное описание

"Константа Лімітед" ТОВ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ТОВ "Поліколор". ТМ "ПОЛІКОЛОР"

Константа Лімітед" згідно дилерського договору № 300696 від 30.06.2009 року є офіційним представником ТОВ "Поліколор" - провідного Українського виробника широкого асортименту алкіних лакофарбових матеріалів економ сегменту ТМ "ПОЛІКОЛОР", фасадних та інтер’єрних акрилових фарб ТМ "ПОЛІКОЛОР". Вся продукція торгової марки «Поліколор» сертифікована, і має висновки Державної санітарно епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здорв’я України. В процесі виробництва лакофарбових матеріалів ТМ "ПОЛІКОЛОР" використовуються високоякісні матеріали виробництва концерну BASF. Концерн «BASF - The Chemical Company» – є світовим лідером хімічної промисловості в Германії по інноваційних системах сировини для лакофарбної промисловості. Саме тому, при розробці фасадних, інтер’єрних та акрилових фарб ТМ «ПОЛІКОЛОР», пріоритет вибору латексу, як основи, став очевидний, оскільки якість – головне завдання. Крім того, виробничий процес відповідає і підтверджений сертифікатом ГОСТ-28196-89.

показать полное описание

"Константа Лімітед" ТОВ - ДИПЛОМ ЗА ПРОДУКЦІЮ ТМ "STICOLOR"

«Стирол» - фіналіст Всеукраїнського конкуру якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” у 2003-му році. ТОВ «Константа Лімітед» повідомляє, що у 2003-му році в категорії «Промислові товари» - фарба ПС-160 (Виробництва ВАТ «Концерн Стирол», м. Горлівка) є фіналістом всеукраїнського конкуру якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України”. Дещо про історію конкурсу „100 кращих товарів України”: Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” проводиться з 2003 року згідно з Указом Президента України від 23.02.2001 №113 „Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції” та постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 №1502 „Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості”.

показать полное описание

"Константа Лімітед" ТОВ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ПРОДУКЦІЇ ТМ "NEW TON" (AUTO). Виробник - ТОВ "НЬЮТОН ПРОМСЕРВІС"

ТОВ «Константа Лімітед» згідно дилерського договору № 03/10-01 від 03.10.2006 року є офіційним представником ТОВ "НЬЮТОН ПРОМСЕРВІС" - провідного Українського виробника автомобільних емалей в аерозольній упаковці ТМ "New Ton - AUTO". Основні переваги автоемалей в аерозольних балонах ТМ "New Ton - AUTO": Автомобільні емалі ТМ "New Ton - AUTO" - це найширший в Україні асортимент автомобільних емалей в аерозолях; при виробництві автоемалей ТМ "New Ton - AUTO" використані спеціально розроблені елементи технології HVLP (високий об'єм низького тиску), що підвищує ККД передачі фарби на поверхню автомобіля в середньому на 10%; В процесі виробництва аерозолів з автомобільною фарбою задіяні спеціальні технологічні процеси по очищенню газу, що дозволяє зменшити токсичність продукту на 30%, таким чином, газ, що використовується, не містить CFC і не руйнує озоновий шар.

показать полное описание

"Константа Лімітед" ТОВ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ПРОДУКЦІЇ ТМ "NEW TON". Виробник - ТОВ "Ньютон Промсервіс"

ТОВ «Константа Лімітед» згідно дилерського договору № 03/10-01 від 03.10.2006 року являється офіційним представником ТОВ «Ньютон Промсервіс» - провідного Українського виробника лакофарбових матеріалів ТМ "New Ton" та ТМ "LIDER" в аерозольні упаковці. Усі емалі виготовлені на основі високоякісних матеріалів компанії "BAYER" Leverkusen (Німеччина), з використанням світлостійких пігментів і стабілізаторів що характеризуються міцним покриттям з високим степенем глянцю і світлостійкістю. Якість продукції ТМ «New Ton» підтверджена Держспоживстандартом України, - на весь товар представлені сертифікати якості. На цей час асортиментий ряд лакофарбової продукції ТМ New Ton та ТМ LIDER в аерозольній упаковці представлений наступними товарами.

показать полное описание

"Константа Лімітед" ТОВ - КРАЩИЙ ПРЕДСТАВНИК ВАТ "КОНЦЕРН "STIROL"

На річному з'їзді дилерів заводу ВАТ "Концерн "СТИРОЛ", що відбувся 21-22.12.2005р. у м. Горлівка, Донецької області, були підведені підсумки роботи його представників та заводу в цілому за 2005 рік. Керівництвом заводу була відмічена робота ТОВ "Константа Лімітед" м. Київ, та висловлена подяка "за активне просування лакофарбової продукції компанії ВАТ "Концерн "СТИРОЛ"на ринок центрального регіону України", про що було засвідчено та вручено диплом. У рамках офіційної програми з'їзду було проведено екскурсію по виробничих потужностях підприємства, ознайомлено дилерів з нововведеннями та удосконаленням у виробництві лакофарбової продукції ТМ "STIROL". Було відвідано музей концерну "STIROL" та розказано про історію модернізації підприємства та історію життя концерну взагалі.

показать полное описание

"Константа Лімітед" ТОВ -ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ТОВ "ІМПУЛЬС". ТМ "ІМПУЛЬС"

ТОВ «Константа Лімітед» згідно дилерського договору № 15/09-05СФ від 15.09.2005 року являється офіційним представником ТОВ «Імпульс» - провідного Українського виробника широкого асортименту напівфабрикатів для виробництва лакофарбових матеріалів та готових лакофарбових матеріалів ТМ «ІМПУЛЬС». СФ ТОВ "Імпульс" - постійно удосконалюється. У 2003 році асортимент продукції, що випускається, поповнився пентафталевими лаками ПФ-171 для зовнішніх робіт і пентафталевими лаками ПФ-283 для внутрішніх робіт, готовими до застосування, в 2004 році - емалями ПФ-115, та емалями для підлоги ПФ-266, ґрунтовками антикорозійними ГФ-021 різних кольорів. На всю продукцію ТМ ІМПУЛЬС - надаються сертифікати якості.

показать полное описание

"Константа Лімітед" ТОВ - ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ВАТ "КОНЦЕРН "STIROL". ТМ "STICOLOR"

ТОВ Константа Лімітед згідно дилерського договору № 010 ЛАВ від 11.03.2005 року являється офіційним представником ВАТ Концерн СТИРОЛ - Українського виробника-гіганта продукції хімічної, фармацевтичної промисловості та лакофарбових матеріалів ТМ STICOLOR. Якість випущених заводом матеріалів говорить сама за себе, результатом чого є позитивні відгуки від покупців як України так і близького зарубіжжя, безліч сертифікатів, дипломів та відзнак, серед яких: диплом фіналіста 1-го Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 найкращих товарів України" 2004 р., ISO 9001 та інше. ВАТ Концерн STIROL - на сьогоднішній день являється ведучим виробником лакофарбової продукції в Україні. Завдяки використанню передових технологій у виробництві, заводу вдається досягати високих експлуатаційних характеристик випущеного асортименту продукції. При виробництві лакофарбових матеріалів ведеться суворе виконання вимог ГОСТу або ТУ, а використання високоякісних компонентів сировини забезпечує виробленому заводом продукту найкращі якісні характеристики, що являються запорукою хороших експлуатаційних властивостей. Лабораторією ВАТ "Концерн STIROL" була розроблена унікальна продукція, що немає аналогів серед українських виробників, - полімерна емаль "Жидкий пластик", помірна ціна, сфера і простота в застосуванні якої є не тільки візитною карткою заводу, а і представленням українського виробника взагалі для зовнішнього ринку. Асортиментний ряд продукції ТМ "STICOLOR" представлений ТОВ "Константа Лімітед": Емаль полімерна ПС-160 "Жидкий Пластик"; Лак Полімерний ПС-160; емаль ПФ-115 (ГОСТ); емаль ПФ-266; Фарба колерна водно-дисперсійна "Аквагель-АК-1К"; Фарба Інтер'єрна водно-дисперсійна "АКВАГЕЛЬ АК-22"; Фарба Інтер'єрна Латексна ВД-ВА-224, ГОСТ 28196-89; Фасадна Водно-Дисперсійна фарба "АКВАГЕЛЬ АК-12"; Фасадна водно-дисперсійна фарба "АКВАГЕЛЬ АК-1Ф"; Грунтовка водно-дисперсійна "Аквагрунт-П"; Клей будівельний універсальний "Композит-Клас"; Акрилова Синтетична Шпаклівка "ЗТП-3"; Фарба Шиферна водно-дисперсійна "АКВАГЕЛЬ АК-1Ш"; Оптовий продаж лакофарбової продукції ТМ "STICOLOR": +38044 502-88-45, +38044 581-51-74, +38044 581-51-73, +38044 581-51-72

показать полное описание
Головна | Про Компанію | Асортимент | Виробники | Ціни | Дипломи | Сертифікати | Статті | Новини | Вакансії | Портфоліо
Україна, 02660 м. Київ, вул. Червоноткацька, 90. Офіс 27.
044 502-88-45; 044 581-51-72
044 581-51-73; 044 581-51-74
044 303-99-46
Наша адреса:
тел./факс: