044 581-51-73
044 581-51-74
044 581-51-72
044 502-88-45
Закачайте наш прайс 06.09.2016.xls (1177kb)06.09.2016.xls (285kb)
Будівельні новини
Топ 5
Всі
08.02.2012 12:02
Перенесена виставка «Примус - Інтерфарба 2012», Київ з 24-27.04.2012 року на 18-21.09.2012 року
З 24 квітня 2012 по 27 квітня 2012 року в місті Київ (Україна) повинна була проходити 11-та міжнародна спеціалізована виставка виробників лакофарбовихматеріалів, обладнання, сировини, тари та технологій їх виробництва - «ПРИМУСІНТЕРФАРБА 2012». Виставку з невідомих причин - організатори перенесли... Нова дата проведення виставки з 18.09.2012 року по 21.09.2012 року. Так само і перенесено місце проведення виставки «ПРИМУС ІНТЕРФАРБА 2012» - замість Міжнародного Виставкового Центру (Броварський проспект, 15, місто Київ, Україна) було прийнято рішення проводити виставку на території Виставкового центру "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2Б, м. Київ , Україна). Графік роботи виставки «ПРИМУС ІНТЕРФАРБА 2012». Безкоштовні запрошення на виставку «ПРИМУС ІНТЕРФАРБА 2012». Як дістатися на виставку «ПРИМУС ІНТЕРФАРБА2012» від міжнародного аеропорту «Бориспіль». Як дістатися на виставку «ПРИМУС ІНТЕРФАРБА 2012» від Київського центрального ж / д вокзалу. Про виставку «ПРИМУС ІНТЕРФАРБА 2012». Про виставку «ПРИМУС ІНТЕРФАРБА» минулого року
показати повний опис
06.04.2011 14:04
Змінилося керівництво будівельного гіпермаркету "Нова Лінія"
Наглядова рада «Нової лінії» на зборах 4 квітня 2011 прийняла рішення про зміну генерального директора мережі будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія». Новим генеральним директором ЗАТ «Нова лінія» став Ярослав Білоус. Раніше посаду генерального директора мережі будівельних гіпермаркетів «Нова лінія» займав один з її засновників, - Ігор Шандар. ЗАТ «Нова лінія» створено в 2000 році. У 2001 році компанія «Нова лінія» відкрила перший супермаркет із продажу будівельних матеріалів в Дарницькому районі міста Києва (Україна). До теперішнього часу мережа гіпермаркетів «Нова лінія» об'єднує 17 будівельних гіпермаркетів, що розташовані на території Україні. Загальна торговельна площа будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» становить понад 230 тисяч квадратних метрів.
показати повний опис
04.07.2011 11:07
«Епіцентр К» – перший національний спонсор Євро-2012
18.01.2011 р. під час офіційної церемонії з нагоди оголошення компанії «Епіцентр К» першим національним спонсором УЄФА ЄВРО-2012 генеральний директор УЄФА Events SA Девід Тейлор разом із засновниками компанії «Епіцентр К» Олександром і Галиною Герегами підписали договір про співпрацю. У рамках угоди «Епіцентр К» став власником широкого спектру прав, зокрема, власником ліцензійних прав на виробництво та продаж продукції УЄФА ЄВРО-2012. Українська мережа будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр К" стала першим національним спонсором ЄВРО-2012. Про це було оголошено на спеціальній церемонії в Києві. Виконавчий директор УЄФА Events SA Девід Тейлор, коментуючи цю подію, зазначив, що підписання угоди з першим національним спонсором Євро-2012 стало ще однією визначною подією на шляху підготовки до проведення фінальної частини турніру. «Чимало компаній висловили зацікавленість у наданні спонсорської підтримки турніру, і це свідчить про те, що наше найвизначніше змагання серед національних збірних команд Європи лише зміцнює свої позиції. Українські компанії хочуть стати частиною цієї події.
показати повний опис
Головні новини
Топ 5
Всі
18.03.2010 13:03
Фарба для розмітки доріг, синя, блакитна, жовта, червона та біла розмітка – краща ціна тільки на «Константі».
У широкому асортименті лакофарбових матеріалів, що представлені нашою компанією представлене те, без чого не обійдеться підготовка України до чемпіонату по футболу «Євро-2012» - це фарба для розмітки доріг. На сьогоднішній момент – асортимент дорожньо-розмічувальних фарб представлений в повному вигляді, як емалями, так і фарбами для розмітки доріг, парковок і стоянок. Окрім цього, на вулицях міста Києва, розраховують упровадити нові кольори дорожньої розмітки, - окрім традиційних білого і жовтого кольорів фарби для дорожньої розмітки АК-501 планується поява і червоного кольору. Для позначення місць парковки уздовж краю проїжджої частини або тротуару пропонується застосовувати горизонтальну розмітку блакитного або синього кольору фарбою АК-501 Г.
показати повний опис
02.02.2010 15:02
Лопата «ПОЛЬСЬКА» для прибирання зерна і снігу за ціною 49,99 грн.
ТОВ «Константа Лімітед» - пропонує найактуальнішу ціну на «ПОЛЬСЬКУ» лопату для прибирання снігу. Лопата «ПОЛЬСЬКА» для прибирання снігу за ціною 49,99 грн. - тільки зараз на складі «КОНСТАНТА» в м. Київ - можна придбати найдешевші «Польські» лопати для прибирання снігу. Ціна на лопату для снігу «Польська» - 49,99 грн. Лопата «ПОЛЬСЬКА» з дерев'яною ручкою – може застосуються як для прибирання снігу, так і для робіт по прибиранню зерна та інших зернових культур; Завдяки масивній дерев'яній ручці – з «ПОЛЬСЬКОЮ» лопатою для прибирання снігу можна довго працювати та не бояться про поломку. Лопата для прибирання снігу «ПОЛЬСЬКА» володіє підвищеною міцністю пластика корпусу лопати та ручки лопати. Лопата для снігу «Польська» – ширина ковша лопати 45 см; Лопата для снігу «Польська» – глибина ковша лопати 45 см.
показати повний опис
Інформація нашим Постачальникам
Топ 5
Всі

"УКР ЛЮКС" ТМ - ПП "Карпа"

Хочете подивитися ціни на продукцію Торгової Марки "УКР ЛЮКС"?

  • Всі ціни на продукцію ТМ "Укр Люкс";
  • Ціни на продукцію ТМ "Укр Люкс" (УПАКОВКА);
  • Ціни на продукцію ТМ "Укр Люкс" (ПРОМИСЛОВА ФАСОВКА);

"ГЛАДІАТОР" ТМ - ТОВ "Константа Лімітед"

Компанія ТОВ «Константа Лімітед» була заснована у Січні 2005 року. Основним напрямком діяльності компанії на той момент була оптова торгівля лакофарбовими матеріалами. За період роботи компанія постійно розвиває власний асортимент високоякісною продукцією та розширює власне представлення на ринку лакофарбових матеріалів України та ринку будівельних матеріалів загалом. З самого початку роботи основними та незмінними критеріями при пошукові ділових партнерів для нашої компанії залишаються найвищі вимоги що до якості, асортименту та ціни, - ми впевнено можемо дати гарантії того, що всі, представлені нами заводи є виробниками продукції найвищої якості у своєму класі, що підтверджено сертифікатами відповідності та часом. З Серпня 2007 року - ТОВ «Константа Лімітед» провела запуск власних виробничих потужностей для виробництва відповідно ГОСТ вогне-захистних та біо-захистних матеріалів для деревини ТМ «ГЛАДІАТОР». У 2008 році нашою компанією було розширено асортиментний ряд ТМ «ГЛАДІАТОР» розчинниками, поліуретановими паркетними та яхтовими лаками. У 2008 році асортиментний ряд, представлений ТОВ «Константа Лімітед» було поповнено більш ніж 300-ми видів лакофарбових матеріалів спеціального призначення, - емалями, лаками, шпаклівками, ґрунтовками та затверджувачами. Вся продукція спеціального призначення має сертифікати якості та має висновки Держспоживстандарту України. Завдяки постійно представленому широкому асортименту високоякісної лакофарбової продукції ТОВ «Константа Лімітед» має великий досвід роботи як з промисловими підприємствами, заводами та державними установами так і з магазинами та приватними підприємствами. ТОВ «Константа Лімітед» зареєстрована у тендерній палаті України та має неоціненний досвід роботи з продажу власної продукції на Державні Підприємства. Наша компанія має досвід поставок лакофарбової продукції таким підприємствам як Національна Акціонерна Компанія «Нафтогаз України», підрозділи ДП «Укрзалізниця», комунальні підприємства м. Києва, міські та обласні Автодори, ремонтні та промислові заводи по всій території України та інші підприємства України. Співробітниками компанії ТОВ "Константа Лімітед" постійно проводяться маркетингові дослідження ринку будівельних матеріалів, нами відслідковується динаміка використання матеріалів для ремонтно-оздоблювальних робіт і ми завжди звертаємо увагу на думку людей щодо того, чи іншого виду продукції. Саме завдяки цьому ми, всі разом, постійно та влучно розширюємо асортимент, на який завжди є попит. Ми впевнені, що зможемо запропонувати Вам матеріали, робота з якими - приємне спілкування і знаємо, що завдяки нашій співпраці - успіх гарантовано.

показать полное описание

"IMPULS" ТМ - ТОВ "СФ "Імпульс"

ТОВ «Імпульс» провідний український виробник лаків для виробництва емалей і матеріалів для виробництва ЛКМ. Ідея створення найкращого за якістю лаку народилася задовго до запуску виробництва. Було проведено маркетингове опрацьовування ринку і підведена могутня наукова база під проект. Цех СФ ТОВ «Імпульс» по виробництву полуфабрикатных алкідних лаків запущений в експлуатацію в 1999 році. Потужність виробництва доведена в 2005 році до 20 тисяч тонн лаку в рік. Персонал постійно трудиться над розширенням асортименту лакофарбової продукції. В даний час підприємство випускає лаки: ПФ-060, ПФ-053, ГФ-01, а також під замовлення широкий перелік модифікованих пентафталевих і гліфталевих смол. Наша компанія постійно удосконалюється. У 2003 році асортимент продукції, що випускається, поповнився пентафталевими лаками ПФ-171 для зовнішніх робіт і пентафталевими лаками ПФ-283 для внутрішніх робіт, готовими до застосування, в 2004 році - емалями ПФ-115, та емалями для підлоги ПФ-266, ґрунтовками антикорозійними ГФ-021 різних кольорів. Лабораторія лаків і емалей ТОВ «Імпульс» акредитована Держкомітетом стандартизації, метрології і сертифікації України (атестат акредитації № РУ-0339/04 від 29.04,2004 р.). У червні 2005 року відбувся запуск цеху по виробництву екологічно чистої водно-дисперсійної продукції: фарб для зовнішніх і внутрішніх робіт, антикорозійної ґрунтовки по сталевій поверхні, глибоко проникаючої ґрунтовки по бетону, акрилового герметика з резиноподібними властивостями, лаку для саун, клеїв для лінолеуму, шпаклівок. Стратегія компанії націлена на максимальне втілення в своїй продукції інтересів партнерів по бізнесу. На сьогоднішній момент компанія має широкий асортимент високоякісної продукції: емалей алкідних, емалей ПФ-115, емалей ПФ-266, лаків ПФ-171 (для внутрішніх робіт) і лаків ПФ-283 (для зовнішніх робіт), Лаків Паркетних Алкід-Уретанових, Лаків Яхтних Алкід-Уретанових, фарб, клеїв і герметиків акрилових, що давно вже служать і показують свою якість вдячному споживачеві. Окрім стандартних 35 кольорів емалей алкідних і емалей ПФ-115 (ГОСТ) «Імпульс», поставлених заводом на виробничий конвеєр можливе виготовлення емалей по каталогу RAL, що значно розширює спектр, для отримання бажаних Вами відтінків на фарбування будь-яких покриттів.

показать полное описание

"STICOLOR" ТМ - ВАТ "Концерн "Стирол"

ВАТ Концерн STIROL - на сьогоднішній день являється провідним виробником лакофарбової продукції в Україні. Завдяки використанню передових технологій у виробництві, заводу вдається достигати високих експлуатаційних характеристик випущеного асортименту продукції. При виробництві лакофарбових матеріалів ведеться суворе виконання вимог ГОСТу або ТУ, а використання високоякісних компонентів сировини забезпечує виробленому заводом продукту найкращі якісні характеристики, що являються запорукою хороших експлуатаційних властивостей. Лабораторією ВАТ "Концерн STIROL" була розроблена унікальна продукція, що немає аналогів серед українських виробників, - полімерна емаль "Жидкий пластик", помірна ціна, сфера і простота в застосуванні якої є не тільки візитною карткою заводу, а і представленням українського виробника взагалі для зовнішнього ринку. Якість випущених заводом матеріалів говорить сама за себе, результатом чого є позитивні відгуки від покупців як України так і близького зарубіжжя, безліч сертифікатів, дипломів та відзнак, серед яких: диплом фіналіста 1-го Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 найкращих товарів України" 2004 р., ISO 9001 та інше. Вся продукція заводу має відповідні сертифікати якості, паспорта на кожну партію, які обов'язково видаються нами при оформлені документів на відвантаження.

показать полное описание

"NEW TON" ТМ - ТОВ "Ньютон Промсервіс"

Компанія ТОВ "Ньютон Промсервіс" виробляє і реалізує оптом і уроздріб широкий асортимент акрилових і алкідних емалей, фарб спеціального призначення в аерозольній упаковці ТМ NewTon. Емалі виготовлені на основі високоякісних матеріалів компанії "BAYER" Leverkusen (Німеччина), з використанням світлостійких пігментів і стабілізаторів. Після висихання пофарбована поверхня відрізняється міцним покриттям з високим степенем глянцю і світлостійкістю. Покриття стійке до дії бензину і механічних дій. Основні переваги продукції «New Ton»: · найширший в Україні асортимент емалей в аерозольній упаковці (більше 200 відтінків); · алкидні емалі посилені акрилатами, що збільшує їх довговічність, механічну міцність і світлостійкість в середньому на 15%; · при виробництві використані спеціально розроблені елементи технології HVLP (високий об'єм низького тиску), що підвищує ККД передачі фарби на офарблювану поверхню в середньому на 10%; · до кожного балона аерозолі додається наждачний папір; · в конструкції балона використана система кріплення кепів , що дозволяє використовувати знімні аксесуари (насадки для аерозольних балонів); · у виробництві аерозолів задіяні спеціальні технологічні процеси по очищенню газу, що дозволяє зменшити токсичність продукту на 30%, таким чином, газ, що використовується, не містить CFC і не руйнує озоновий шар; · на кожному балоні нанесена стійка маркіровка з вказівкою кольору, згідно вибраного стандарту.

показать полное описание

"OLYMPIC" ТМ, "RAINBOW" ТМ - ТОВ "Олімпік Фарба"

Компанія "Олімпік Фарба" ТМ «OLYMPIC» займається випуском лакофарбової продукції для будівництва і ремонту. Центральний офіс розташований в Києві, крім того, - компанія має свої представництва в 3-х крупних містах України: у Харкові, Львові, Одесі. На даному етапі завод випускає гладкі водоемульсійні фарби: · Акрилова Фарба Інтер'єрна для внутрішніх робіт · Латексна Фарба Інтер'єрна для внутрішніх робіт · Фасадна Фарба для зовнішніх робіт · Структурні Фарби для внутрішніх робіт · Структурні Фарби і зовнішніх робіт · Синтетичну емаль по дереву і металу · Лак Паркетний · Лак Яхтний · Препарати для захисту дерева · Ґрунтовка акрилова антибактеріальна · Клеї. Підприємство "Олімпік Фарба" виробляє лакофарбову продукцію на сучасному устаткуванні з використанням високоякісних матеріалів. Завдяки власній лабораторії постійно здійснюється контроль якості, що дозволяє випускати продукцію, відповідну високим стандартам сучасного ринку. Якість продукції торгової марки OLYMPIC підтверджена сертифікатами відповідності і гігієнічними висновками України. На перше місце OLYMPIC ставить постійне удосконалення своєї продукції, але в той же час підвищення рівня якості продукції і сервісу супроводжується широкою мережею збуту і системою швидкої доставки товарів. За достатньо короткий період створена широка мережа дистрибюції по всіх крупних містах України. ТОВ "Олімпік Фарба" на сьогоднішній день реалізовує свою продукцію не тільки в Україні, але і на ринках сусідніх країн Росії, Молдови, Білорусі, Казахстану.

показать полное описание

"ОМЕГА" ТМ - ТОВ "Омега"

ТОВ "Омега" - про виробника: ТОВ «Омега» розташована в найбільшому промисловому центрі України - місті Донецьку. Основними видами діяльності підприємства є: виробництво клеїв , лакофарбових матеріалів , покрівельних матеріалів і виробництво сировини для цих матеріалів. Також підприємство займається наданням транспортних послуг. Підприємство засновано 27 серпня 1997 року. Свою комерційну діяльність підприємство почало з реалізації лакофарбних матеріалів - таких відомих виробників, як Дніпропетровський ЛКЗ і Київський завод «Лакма». З 2001 року підприємство організувало філіали в містах Київ, Одеса, Харків і планує далі розширювати мережу філіалів. Підприємство має свої залізничні під'їзні колії. Сьогодні на підприємстві функціонують дві виробничі лабораторії, мають сертифікат акредитації і укомплектовані сучасним устаткуванням. У нас налагоджені тісні партнерські відносини з більш ніж 35 підприємствами України. На сьогоднішній момент асортиментний ряд лакофарбової продукції Омега ТМ включає в себе наступну продукцію: Грунтовка ГФ-021 ГОСТ 25129-82 Омега Дисперсія ПВА-35 П Омега Дисперсія ПВА-40 П Омега Дисперсія ПВА-51 П Омега Рідке скло ГОСТ 13078-81 Омега Клей "Бустилат" Омега Клей шпалерний "КМЦ-Економ" Омега Клей шпалерний "Універсал" Омега Клей шпалерний "Вініл" Омега Клей шпалерний "Фліз" Омега Клей "ПВА-плюс" Омега Грунтовка акрилова глибокопроникаюча "Омега-грунт" Омега Фарба Інтер'єрна Водоемульсійна "Омега-Інтер'єр" Омега Фарба Акрилова Інтер'єрна "Омега-Класика" Омега Акрилова Інтер'єрна Фарба на Латексній основі "Омега-Элеганс" Омега Фарба Інтер'єрна Латексна "Омега Салон-Профі" Омега Фасадна Акрилова Фарба на Латексній Основі "Омега Фасад-Прем'єра" Омега Фасадна Латексна Фарба "Омега Фасад-Ефект" Омега

показать полное описание

"ПОЛІКОЛОР" ТМ - ТОВ "Поліколор"

ТОВ «Поліколор» - провідний український виробник лакофарбових матеріалів під торговою маркою "ПОЛІКОЛОР". Торгова марка "ПОЛІКОЛОР" включає широкий асортимент алкідних лакофарбових матеріалів економ сегменту, фасадних фарб, та інтер’єрних фарб і акрилових фарб ТМ "ПОЛІКОЛОР". Вся продукція, що виробляється під торговою маркою «Поліколор» сертифікована, і має висновки Державної санітарно епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України. На сьогоднішній момент компанія "Константа Лімітед" представляє наступний асортиментний ряд лакофарбових матеріалів ТМ "ПОЛІКОЛОР": емаль алкідна ПФ-115 економ "ПОЛІКОЛОР"; емаль алкідна ПФ-266 економ "ПОЛІКОЛОР"; ґрунтовка ГФ-021 економ "ПОЛІКОЛОР".

показать полное описание

"УКР ЛЮКС" ТМ - ПП "Карпа"

показать полное описание

"ХІМРЕАКТИВ" ТМ - ТОВ "НВП "Хімреактив"

ТОВ "НВП "Хімреактив" (м. Київ) - динамічно зростаюча компанія, що працює на ринку України. За період роботи під торговою маркою "Хімреактив" відмічається постійне розширення асортименту продукції власного виробництва (розчинники, автохімія, будівельна та лакофарбова продукція), представлення на нових ринках збуту та надійне закріплення на освоєних риках. Працюючи безпосередньо з ведучими заводами України та Росії компанією "Хімреактив" виробляється гарантовано якісна продукція за доступними цінами. Асортимент: розчинник уайт-спіріт, розчинник керосин, розчинник Р-646, розчинник Р-647, розчинник Р-650, розчинник оліфа "Оксоль", розчинник оліфа натуральна, розчинник бензин калоша, розчинник ацетон, розчинник скипідар, розчинник сольвент нафтовий, розчинник денатурат, розчинник тулуол, розчинник ксилол, та інші розчинники.

показать полное описание

"AMALARIS" ТМ - ТОВ "Амаларіс"

показать полное описание
Головна | Про Компанію | Асортимент | Виробники | Ціни | Дипломи | Сертифікати | Статті | Новини | Вакансії | Портфоліо
Україна, 02660 м. Київ, вул. Червоноткацька, 90. Офіс 27.
044 502-88-45; 044 581-51-72
044 581-51-73; 044 581-51-74
044 303-99-46
Наша адреса:
тел./факс: